کار با تردمیل

12 ویدیو

مدت دوره: 0 ساعت و 42 دقیقه

انتخاب تردمیل مناسب

00:01:16

رایگان

برای انتخاب یک تردمیل مناسب باید به اشخاصی مراجعه کنید که علاوه بر تجارب بالا در زمینه کار با دستگاه‌های مختلف، بتوانند به خوبی سرویس‌دهی کنند. شما باید قبل از خرید یک تردمیل، ظاهر آن را در محیط خانه خود تصور کرده و علاوه بر راه رفتن بر روی دستگاه مورد نظر، با متخصص Fitness صحبت کنید تا وی بتواند شما را راهنمایی کند. همواره باید تردمیلی را انتخاب کنید که از گارانتی شرکتی مناسبی برخوردار باشد. به مکانی بروید که متخصصان آن شخصا تحویل و نصب را بر عهده می‌گیرند. در ادامه از شما علاقه‌مندان به تردمیل دعوت می‌کنیم با آموزش‌های Chad Harwick معروف از باشگاه ورزشی کلرادو فیتنس "Colorado Home Fitness" با ما همراه باشید.

نمایش سریالی ویدیو:

دوره های مشابه:

کار با تردمیل

کار با تردمیل

تعداد ویدئو: 12

در دوره ویدیویی «کار با تردمیل» با ما همراه باشید. برای انتخاب یک تردمیل مناسب باید به اشخاصی مراجعه کنید که علاوه بر تجارب بالا در زمینه کار با دستگاه‌های مختلف، بتوانند به خوبی سرویس‌دهی کنند. شما باید قبل از خرید یک تردمیل، ظاهر آن را در محیط خانه خود تصور کرده و علاوه بر راه رفتن بر روی دستگاه مورد نظر، با متخصص Fitness صحبت کنید تا وی بتواند شما را راهنمایی کند. همواره باید تردمیلی را انتخاب کنید که از گارانتی شرکتی مناسبی برخوردار باشد. به مکانی بروید که متخصصان آن شخصا تحویل و نصب را بر عهده می‌گیرند. تمرینات خود را با برنامه خاصی بر روی تردمیل اجرا کنید. به مرور زمان قادر خواهید بود از حالت قدم زدن معمولی به آهسته دویدن تغییر حالت دهید. برای هفته اول دوره‌های 5 دقیقه‌ای از تمرین را به 4 دقیقه قدم‌زنی و آهسته دویدن در 1 دقیقه تقسیم کنید. تردمیل همواره یک گزینه عالی برای علاقه‌مندان به افزایش توان جسمانی و سلامت قلبی عروقی به شمار می‌رود. انجام تمریناتی بین 4 الی 15 دقیقه به شما کمک می‌کند تا ورزشی یکنواخت را به دنبال داشته باشید. به منظور شروع و گرم کردن بدن در 15 دقیقه اول، سرعت تردمیل را بر روی 2 مایل در ساعت یا کمتر قرار دهید. در فاز دوم شیب تردمیل را بر روی 4 و سرعت آن را بین 2 و 2,5 قرار دهید. برای انجام تمرین پیشرفته متناوب (اینتروال) به منظور سلامتی قلب و عروق، بر روی تردمیل رفته و شروع معمولی در حالت دستی داشته باشید. سرعت تردمیل را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید و به آرامی قدم بزنید. برای گرم کردن عضلات پا، هر دقیقه سرعت را افزایش داده و دست‌ها را به صورت منظم حرکت دهید. بعد از گرم کردن بدن بر روی زمین بایستید و حرکات کششی مناسبی را انجام دهید. سریع‌ترین راه برای سوزاندن چربی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، استفاده از تمرین انفجاری بر روی تردمیل است. سرعت تردمیل را بر روی بیشترین حد ممکن بگذارید و به مدت 10 ثانیه بر روی دستگاه بدوید. همچنین می‌توانید با تغییر شیب تردمیل مهارت خود را در زمان انجام این حرکت افزایش دهید. با اتمام 10 ثانیه اول کمی استراحت کنید، نفس بگیرید و مجددا این تکنیک را انجام دهید. تمرینات انفجاری منظمی را در نظر بگیرید، به شکل مناسب بدوید و همواره از کفش ورزشی مناسب استفاده کنید. بالا آوردن پشت ران و دویدن با بیشترین حد توان، نتیجه بهتری را در چربی سوزی به همراه خواهد داشت. در ادامه شما را به تماشای ویدیوهای این دوره دعوت می‌کنیم.

تجهیزات باشگاه بدنسازی

تجهیزات باشگاه بدنسازی

تعداد ویدئو: 5

در این دوره با تجهیزات باشگاه بدنسازی آشنا خواهیم شد. فعالیت‌ ورزشی فاکتور مهمی در داشتن یک شیوه زندگی سالم است. تسهیلات زیادی مثل باشگاه‌ها و مراکز تفریحی وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها عضو شوید و فعالیت بدنی داشته باشید. این تسهیلات شامل دستگاه‌های ورزشی است که به شما در تقویت عضلات مختلف بدن کمک می‌کند. تعدادی از این دستگا‌ه‌ها، مثل تردمیل، کراس، وزنه ‌برداری و دوچرخه ثابت به شما در داشتن اندامی متناسب کمک می‌کند. دستگاه‌های ورزشی در انواع مختلف وجود دارد که هر یک از آنها روی گروه خاصی از عضلات کار می‌کند. فعالیت‌های ورزشی به سه گروه اصلی تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها به نحوی در ارتقا سلامتی و رسیدن به تناسب اندام نقش دارد. ورزش‌های هوازی از طریق فعالیت‌های گوناگون برای بهبود سیستم قلبی عروقی مفید است. یک گروه مهم دیگر، ورزش‌های بی‌هوازی است که شامل تمرینات افزایش مقاومت می‌شود که معمولا هدف آنها ساخت عضله است. چنین تمریناتی ساختار استخوان را تقویت کرده ، هماهنگی بین چشم و دست را افزایش می‌دهد و می‌تواند تعادل بدن را افزایش دهد. این گروه خاص از تمرینات بیشتر روی قوی‌تر شدن عضلات در کوتاه مدت تمرکز دارد. سومین گروه تمرینات مربوط به انعطاف‌پذیری است که به بهبود عملکرد کلی عضلات کمک می‌کند. تمرین مداوم مزایای مختلفی را به دنبال دارد. فالیت بدنی تنها عضلات شما را تقویت نمی‌کند، بلکه از طریق تقویت سیستم ایمنی بدن و تنظیم وزن بدن به شما در مواجه شدن با انواع مشکلات مربوط به سلامت کمک می‌کند. بدن انسان هنگام انجام تمرینات ورزشی «اندورفین» تولید می‌کند که به شما حس نشاط می‌دهد و استرس و اضطراب را از شما دور می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که تمایل مردان و زنان در انجام فعالیت‌های بدنی متفاوت است. مردها بیشتر تمایل دارند وقت خود را صرف تمرینات بی‌هوازی و حجیم کردن عضلات بکنند. در حالی که زنان بیشتر علاقه دارند تمرینات هوازی داشته باشند. اگر به نحوه استفاده از دستگاه‌های ورزشی علاقه دارید این مجموعه را دنبال کنید.